Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Arvato Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref.: Ref. nr: KS/02/2018

Zadania
Praca Konsultanta polega na obsłudze e-maili i połączeń przychodzących oraz udzielaniu informacji na temat rozwiązań proponowanych przez naszego klienta.

Co zyskujesz?

  • współudział w tworzeniu nowego, rozwojowego projektu
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • 50 minut płatnej przerwy w czasie dnia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • urozmaicony pakiet socjalny
  • realną możliwość awansu  zawodowego
  • pełen trening przygotowujący do pracy
  • stały kontakt z językiem niemieckim
  • świetną atmosferę w pracy
  • owocowe środy
  • liczne konkursy z nagrodami
  • prezenty na urodziny i inne święta
  • kącik przeznaczony na wypoczynek i relaks
  • nowoczesny, komfortowy budynek w centrum Poznania

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (B2)
  • umiejętności sprawnej obsługi komputera
  • chęci pracy z ludźmi
  • pozytywnego nastawienia i otwartości na potrzeby klienta
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.