Konsultant ds. obsługi klienta z językiem angielskim (1/2 etatu)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Lubisz kontakt z ludźmi.

Chcesz pracować w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Znasz biegle język angielski.

W takim razie szukamy właśnie Ciebie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem angielskim (1/2 etatu)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów telefonicznych oraz mailowych z klientami anglojęzycznymi;
  • Negocjacje, porady oraz szukanie długotrwałych rozwiązań w zakresie obsługi klienta;
  • Przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie na poziomie C1-C2;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość podstawowych aplikacji komputerowych (Word, Excel).

Oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Praca w wymiarze połowy etatu;
  • Opieka medyczna;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.