Konsultant ds. obsługi klienta z j. słowackim/czeskim- stacjonarnie lub zdalnie

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy krakowską firmą outsourcingową świadczącą usługi w obszarze kompleksowej obsługi klienta, głównie na terenie Europy. Systematycznie wkraczamy na nowe rynki i powiększamy zespoły – to znak, że warto do nas dołączyć.

Customer Care Specialist with Slovak/ Czech

Twoje zadania:

  • Telefoniczna obsługa i powiększanie zamówień w oparciu o badanie potrzeb Klientów zagranicznych
  • Doradzanie Klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień
  • Badanie potrzeb Klientów i budowanie pozytywnych relacji

Oczekujemy:

  • Znajomości języka słowackiego lub czeskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Otwartości w stosunku do ludzi i nowych zadań
  • Nie wymagamy doświadczenia, ale wysokiej motywacji do pracy z klientem zagranicznym
  • Wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • Po miesięcznym stacjonarnym okresie szkoleń i wdrożenia możliwość pracy w trybie zdalnym (od 30 do 40 godzin tygodniowo)
  • Stały kontakt z językiem słowackim i/lub czeskim
  • Dostęp do wiedzy dzięki certyfikowanym szkoleniom z zakresy sprzedaży i obsługi klienta
  • Elastyczny grafik
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie sprzedażowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".