Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim

CALZ POLSKA sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: CALZ POLSKA sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Posprzedażowa obsługa klienta
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, korzystając z poczty e-mail, chatu oraz infolinii połączeń przychodzących
  • Weryfikacja danych z zamówień klientów w różnych systemach
  • Dostarczanie dokładnych i kompletnych informacji klientowi, stosując odpowiednie metody / narzędzia udostępnione przez firmę
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność w posługiwaniu się językiem niemieckim, min. poziom B2+
  • Profesjonalizm w kontakcie z klientem
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność
  • Otwartość na pracę w systemie dwuzmianowym: 8:00-16:00; 12:00-20:00

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta

To oferujemy

  • Chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach.
  • Pakiet medyczny, który obejmuje wizyty specjalistyczne i badania diagnostyczne
  • Opiekę stomatologiczną
  • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri).
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.
  • Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport.
  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników.
  • Przyjazną atmosferę pracy, brak określonego dress code i bogate zaplecze socjalne (chcemy, żebyś czuł/a się u nas jak w domu, dlatego też w naszej kuchni znajdziesz pyszną kawę, herbatę, owoce).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.