Konsultant ds. obsługi Klienta z j.niemieckim

Apo-Discounter.pl Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza marka apo-discounter to jedna z największych i najnowocześniejsza apteka internetowa działająca na terenie Niemiec. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów aptecznych odbiorcom indywidualnym. Z sukcesem działamy od ponad 10 lat oferując naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę. Należące do nas sklepy internetowe to m. in. apo-discounter.de, apo-discounter.pl, apotheke.de, apotheke.at, apolux.de i kilka innych.

Obecnie poszukujemy energicznych kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. obsługi Klienta, którzy zasilą nasz wrocławski zespół.

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalna, zgodna ze standardami firmy telefoniczna i mailowa obsługa Klienta
  • Wsparcie klientów: przyjmowanie i modyfikowanie zamówień, przyjmowanie reklamacji, pomoc w obsłudze stron internetowych
  • Obsługa paneli administracyjnych sklepów online

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Płaska struktura organizacyjna (nie jesteśmy korporacją)
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, napoje)
  • Pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację z klientem niemieckojęzycznym (poziom C1)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji społecznych i nienagannej kultury osobistej
  • Praca w godzinach 8-16 oraz 10-18 (2 x w tygodniu)

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS oraz online Chat (userlike, LiveChat)

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim i niemieckim poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Nasza marka apo.com to jedna z największych i najnowocześniejsza apteka ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce