Konsultant ds. Obsługi Klienta - Play

Polonus Tel Sp. z o.o.

Strzegom, Rynek, dolnośląskie

Polonus Tel Sp. z o.o. Polonus Tel Sp. z o.o.
Firma Polonus Tel zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób,
które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Zasil zespół jako:

Miejsce pracy: Strzegom, Rynek

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Prowadzenie rozmów z Klientami dbając o wysoką jakość obsługi
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych badań
  • Dbałość dobry wizerunek marki Play
  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Powinieneś spełniać kilka wymogów, które bardzo cenimy:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Wyróżniasz się inicjatywą, samodzielnością
  • Otwartość i energię do działania
  • Pozytywne podejście
  • Miły głos i dobrą dykcję
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilną pracę na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (podstawa + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – możliwość awansu
  • Imprezy integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Doskonałą atmosferę w firmie
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku - PLAY