Konsultant ds. IT

Tensoft Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Pomoc techniczna i wsparcie pracy użytkowników systemu AdAS,
  • Analizowanie i pomoc użytkownikom w rejestrowaniu zgłoszeń,
  • Udzielanie informacji o postępie prac nad zgłoszeniem,
  • Zdalna pomoc użytkownikom systemu,
  • Udział w procesie testowania i doskonalenia systemu,
  • Wykonywanie prostych prac na bazach danych,
  • Tworzenie wydruków i raportów dla klientów,
  • Prowadzenie instruktaży dla użytkowników systemu,
  • Aktualizowanie instrukcji i dokumentacji systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Ogólna wiedza w zakresie technologii informatycznych,
  • Doświadczenie w obsłudze systemów informatycznych (np. ERP, CRM lub Help Desk),
  • Gotowość do nabywania nowej wiedzy i otwartość na nowe technologie,
  • Umiejętność pracy z ludźmi, wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Zorganizowanie i terminowość,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Wykształcenie informatyczne,
  • Wiedza merytoryczna w dziedzinach realizowanych przez gminy i powiaty,
  • Doświadczenie we wdrażaniu/serwisowaniu systemów,
  • Dodatkowe punkty w rekrutacji otrzymają osoby posiadające wiedzę z zakresu rachunkowości/ finansów publicznych lub kadr i płac.
  • Znajomość Firebird, podstaw SQL,
  • Umiejętność tworzenia skryptów/wydruków/raportów w programach typu Fast Report, Crystal Reports.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Przejrzysty proces wdrożenia na stanowisko,
  • Możliwość szybkiego rozwoju w kierunku specjalisty ds. wdrożeń,
  • Nabycie eksperckiej wiedzy m.in. z zakresu zarządzania bazami danych, przygotowania skryptów, obsługi programów klasy ERP,
  • Wsparcie rozwoju zawodowego i zaangażowanie w ciekawe projekty,
  • Satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Tensoft Sp. z o.o. Firma działa na polskimTensoft Sp. z o.o. je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości