Konsultant ds. Helpdesk / Obsługi Klienta

Kamsoft S.A.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- Prace biurowe i związane z obsługą klienta,
- Realizacja zgłoszeń serwisowych,
- Telefoniczny serwis systemów informatycznych.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (np. infolinia, BOK),
- Umiejętność logicznego, analitycznego myślenia i szukania rozwiązań,
- Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji,
- Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Komunikatywność, cierpliwość i wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy w IT,
- Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce z możliwością docelowej umowy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta