Konsultant ds. Handlu

Kamsoft S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami oraz utrzymywanie z nimi
  • długotrwałych relacji,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Tworzenie i aktualizowanie ofert dla klientów,
  • Zawieranie umów z klientami,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Wyszukiwanie nowych szans biznesowych,
  • Prezentacja usług u klienta.

Możliwość pracy w lokalizacji firmy w Gliwicach lub Sosnowcu.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów IT na rynku zdrowia, w szczególności w obszarze zarządzania i finansowania służby zdrowia,
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami oprogramowania systemowego oraz infrastruktury sprzętowej (jak HP, IBM, Oracle),
  • Doświadczenie w prowadzeniu bezpośrednich i telefonicznych kontaktów z klientami,
  • Umiejętność przygotowywania ofert, umów i negocjowania warunków handlowych,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • Wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Łatwość przyswajania wiedzy, samodzielność, zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Dodatkowe atuty

  • Wiedza z zakresu IT, tworzenia oprogramowania, rozwiązań sprzętowych,
  • Wykształcenie w kierunku informatycznym lub medycznym,
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z sektora publicznego w obszarze ochrony zdrowia.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Sprzedaż, Praca Medycyna / Służba zdrowia