Konsultant ds. Handlowych i Promocji Rozwiązań IT

Kamsoft S.A.

40-235 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie działań sprzedażowych produktów informatycznych i rozwiązań IT,
- Realizacja celów sprzedażowych,
- Bezpośrednia i pośrednia obsługa klienta,
- Przygotowanie ofert, umów, prezentacji i materiałów marketingowych.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży, mile widziane w branży IT lub medycznej,
• Doświadczenie w prowadzeniu bezpośrednich i telefonicznych kontaktów z klientami,
• Doświadczenie w przygotowaniu ofert, umów i negocjowaniu warunków handlowych,
• Sukcesy w skutecznej realizacji planów sprzedażowych i prowadzeniu działań marketingowych,
• Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
• Umiejętność przeprowadzania prezentacji i szkoleń,
• Samodzielność, zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce z możliwością docelowej umowy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi