Konsultant ds. funduszy europejskich

Horyzont Projekt Tomasz Więcek

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. funduszy europejskich będzie odpowiedzialny za:

  • Pozyskiwanie i weryfikację dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu, dbanie o kompletność, poprawność i właściwe oznakowanie dokumentacji projektowej.
  • Dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych.
  • Rozliczanie dotacji (przygotowanie wniosków o płatność w systemie LSI RPO WSL2014 oraz SL2014).
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą/ Zarządzającą w zakresie rozliczeń.
  • Przygotowanie dokumentów w procesie uzyskania nowych dotacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • elastyczny czas pracy (możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia),
  • dogodne warunki do pracy w przestronnym klimatyzowanym biurze z wyposażonym aneksem kuchennym,
  • strzeżony parking dla pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • w tym stałego poszerzania wiedzy z zakresu realizacji projektów unijnych
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe licencjackie, mile widziane wyższe kierunkowe ekonomiczne/finansowe, zarządzanie projektami,
  • doświadczenie przy rozliczaniu projektów współfinansowanych z UE oraz znajomość specyfiki ich realizacji.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność zbierania i weryfikowania danych
  • Odpowiedzialność, rzetelność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe wymagania (uwzględniane przy wyborze kandydata):

  • znajomość bieżących przepisów i wytycznych w zakresie realizacji projektów unijnych i kwalifikowalności wydatków (umiejętność ich zastosowania w praktyce)
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych oraz pracy zespołowej
  • Prawo jazdy oraz posiadanie samochodu - charakter pracy jest związany z okazjonalnymi wyjazdami do klienta

Prezentacja firmy

Horyzont Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa