Konsultant ds. dotacji unijnych

Indictio Sp. z o.o.

38-200, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Konsultanta ds. dotacji unijnych należeć będzie:
• monitorowanie i analiza źródeł finansowania projektów inwestycyjnych z programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów naborów dotacji UE
• przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej (wniosek; biznes plan; załączniki) dla działań (krajowych i regionalnych) skierowanych do przedsiębiorców
• dbałość o relacje z klientami
• rozliczanie projektów realizowanych dla klientów
• poszukiwanie optymalnych źródeł finansowania dla inwestycji klientów Spółki.

Szukamy również osoby do współpracy zdalnej.

Wymagania

1. Umiejętność pracy z klientami.
2. Znajomość procedur aplikowania i rozliczania dotacji unijnych.
3. Samodyscyplina, nastawienie na rezultaty, dbałość o szczegóły.
4. Umiejętność myślenia.
5. Chęć do pracy.
6. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
1. Atrakcyjne wynagrodzenie .
2. Elastyczny czas pracy.
3. Niezbędne narzędzia do pracy
4. Normalną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji unijnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting