Konsultant ds. Digitalizacji Produkcji (Przemysł 4.0) - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy o zasięgu globalnym, świadczącej usługi doradcze i wdrożeniowe z zakresu nowoczesnych technologii dla biznesu, poszukujemy doświadczonych Inżynierów chcących rozwijać się w obszarze profesjonalnego doradztwa dla przemysłu produkcyjnego. Projekty związane z obszarem Industry 4.0.

Konsultant ds. Digitalizacji Produkcji (Przemysł 4.0)Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie najlepszych rozwiązań dla klientów z sektora produkcyjnego (wszystkie branże);
  • Analiza biznesowa i techniczna obecnej infrastruktury klienta w kontekście możliwości implementacji nowych rozwiązań;
  • Przygotowywanie strategii wdrożenia danego rozwiązania w ujęciu biznesowym i technologicznym;
  • Bieżący monitoring realizacji implementacji oprogramowania u Klienta;
  • Weryfikacja poprawności i zgodności usprawnień na każdym etapie wdrożeniowym oraz po jego zakończeniu;
  • Ścisła współpraca z Klientem;
  • Współpraca z pozostałym członkami zespołu wewnątrz firmy w ujęciu lokalnym i globalnym.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w branży produkcyjnej;
  • Wyższe wykształcenie techniczne, min. stopień inżyniera;
  • Znajomość funkcjonowania zakładu produkcyjnego w ujęciu technicznym (systemy, procesy, narzędzia i technologie)
  • Rozumienia technologii Przemysłu 4.0, w tym zagadnień z zakresu IoT i IIoT;
  • Znajomość architektury IT-OT; automatyki zakładu, sieci zakładowej, protokołów bezpieczeństwa i standardów branżowych;
  • Doświadczenie we wdrażaniu inteligentnych rozwiązań produkcyjnych na platformach IOT, takich jak Microsoft Azure będzie atutem;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy wdrażaniu systemu MES, zbieraniu wymagań funkcjonalnych, projektowaniu schematu aplikacji, tworzeniu scenariuszy testowych, przeprowadzaniu testów regresyjnych, tworzeniu dokumentacji technicznej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie – poziom B2+/C1).;
  • Znajomość innego języka zachodnioeuropejskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym 100%;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Liczne benefity pozapłacowe;
  • Jasno nakreślona ścieżka rozwoju zawodowego;
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach inżynieryjno-informatycznych o zasięgu międzynarodowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.