Konsultant ds. Cyberbezpieczeństwa

Devire

Katowice, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego koncernu świadczącego profesjonalne usługi doradcze i audytorskie szukamy :

Konsultanta ds. Cyberbezpieczeństwa

Główne obowiązki:

  • Testy penetracyjne aplikacji, w tym aplikacji mobilnych,
  • Przeglądy kodu źródłowego oraz procesów wytwarzania aplikacji,
  • Analizy zdolności organizacji do obrony przed cyberatakami,
  • Symulacje ataków typu advanced persistent threat,
  • Testy penetracyjne infrastruktury informatycznej,
  • Testy socjotechniczne,
  • Tworzenie i analiza oprogramowania typu malware,
  • Przeglądy bezpieczeństwa rozwiązań teleinformatycznych,
  • Audyty bezpieczeństwa środowisk IT,
  • Wdrażanie programów podnoszenia świadomości bezpieczeństwa,
  • Doradztwo w zakresie obrony firm przed cyberatakami.

Wymagania:

  • Minimum 4 lat doświadczenia w zakresie cyberbezpieczeństwa,
  • Praktyczna znajomości zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • Wykształcenia wyższego w obszarze informatyki, telekomunikacji lub pokrewnych,
  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia,
  • Zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole, kierowania zespołami projektowymi i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowania.

Dodatkowymi atutem jest:

  • Wiedza z obszaru bezpieczeństwa środowisk informatycznych w tym sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji,
  • Posiadanie certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa it oraz zarządzania projektami takich jak: cissp, cisa, oscp, oswp, osce, osee, oswe, gwapt, gpen, gmob, gxpn, gcih, grem, ceh, ccnp security, cpte, security+, pmp, prince2,
  • Znajomość rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa (firewall, ids/ips, siem, waf, atp, dlp),
  • Doświadczenie w realizacji audytów bezpieczeństwa it,
  • Znajomość procesów zarządzania bezpieczeństwem it,
  • Doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu aplikacji webowych lub mobilnych,
  • Znajomość narzędzi do analizy kodów źródłowych (np. Hp fortify, checkmarx, ibm appscan),
  • Umiejętność programowania oraz tworzenia skryptów systemowych (zwłaszcza w językach: java, c#, objectivec, powershell, abap),
  • Doświadczenie w administracji systemami informatycznymi.

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa it,
  • Udział w międzynarodowych projektach dla największych organizacji w polsce i na świecie,
  • Udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
  • Zdobywaniu różnorodnych doświadczeń.
Devire Devire Devire Devire