Konsultant ds. Administracji z językiem niemieckim

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
• kontrola dokumentów odesłanych przez zleceniobiorców,
• telefoniczny kontakt ze zleceniobiorcami,
• bieżąca obsługa zleceniobiorców w zakresie spraw administracyjno-kadrowych (kompletowanie dokumentacji, porządkowanie, skanowanie i archiwizacja akt, tworzenie korespondencji);

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe,
• czynne prawo jazdy mile widziane
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
• naszym kandydatom gwarantujemy bardzo dobre warunki pracy,
• dzięki szybkiemu rozwojowi naszej organizacji najlepszym pracownikom możemy zapewnić długofalowy rozwój zawodowy i stałą współpracę,
• jeśli jesteś osobą samodzielną, lubiącą kontakt z ludźmi oraz szukasz pracy w branży HR - ta oferta jest dla Ciebie!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.