Konsultant ds. administracji i rekrutacji

Gi Group Sp. z o.o.

Tarnobrzeg, podkarpackie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Najważniejsze zadania:

• obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,
• zarządzanie i koordynacja pracownikami tymczasowymi,
• budowanie oraz zarządzanie odpowiednią bazę kandydatów dopasowaną do potrzeb Klienta,
• realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych,
• budowanie trwałych relacji z Klientem,
• raportowanie do Klienta i Przełożonego,
• praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych,

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem,
• wykształcenia wyższego,
• znajomości przepisów Prawa Pracy oraz przepisów Ustawy o Pracy Tymczasowej,
• obsługi MS Office,
• wysokiej motywacji do pracy,
• nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów,
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
• szkolenia,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.