Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Konsultant ds. administracji i rekrutacji

Częstochowa, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

•Nadzór nad pełną realizacją i obsługą projektów rekrutacyjnych;
•Nadzór nad obsługą administracyjno-kadrową pracowników tymczasowych;
•Administrowanie niezbędną dokumentacją kadrowo-płacową;
•Rekrutacja i selekcja niezbędnych w projekcie zasobów ludzkich na stanowiska niższego szczebla;
•Opieka nad pracownikami tymczasowymi delegowanymi do projektu;
•Raportowanie wyników i aktywności do bezpośredniego przełożonego.

•Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku (warunek konieczny);
•Znajomość wiedza prawa pracy (warunek konieczny);
•Aktywne prawo jazdy kat. B;
•Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
•Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie plasującej się w pierwszej dziesiątce firm consultingowych w Polsce;
•Wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy związane z wynikami pracy, pakiet dodatkowych korzyści

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa