Konsultant/ Doradca Podatkowy

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego klienta międzynarodowej renomowanej firmy doradczej o wysokiej  pozycji w swojej branży szukamy osoby na stanowisko Konsultanta / Doradcy Podatkowego

 Zakres obowiązków:

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego (w szczególności VAT)
  • sporządzanie opinii prawno-podatkowych
  • aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami w Polsce i za granicą
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków umów (często w języku obcym)
  • wsparcie pracowników merytorycznych przy realizacji zleceń

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego
  • uprawnienia Doradcy Podatkowego – w przypadku Doradcy Podatkowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność kierowania projektem i pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa
  • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole doświadczonych
    doradców podatkowych, radców prawych i adwokatów
  • umowa o pracę
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. zajęcia sportowe
    lub platforma kafeteryjna oraz opieka medyczna
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz ważnych wydarzeń firmowych
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek i Wigilia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
Devire Devire Devire Devire