Opis stanowiska pracy

Firma doradczo- szkoleniowa w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa oświatowego, podatków i rachunkowości poszukuje Konsultantów / Konsultanta do sprzedaży produktów i usług.

Nasze produkty i usługi kierujemy do menadżerów biznesu, kadry zarządzającej, głównych księgowych oraz do dyrektorów placówek oświatowych – głównie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkoli.

Nasze oczekiwania

  • Wysoka motywacja do pracy, otwartość na nowe wyzwania i pozytywne nastawienie.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji własnego czasu pracy
  • Organizowanie i tworzenia szans sprzedażowych, w tym umawiania i prowadzenia spotkań z klientami.
  • Sprzedaż produktów i usług
  • Dodatkowym atutem może być doświadczenie w sprzedaży, edukacji, pracy z klientem biznesowym lub publicznym.

Wartości dla Ciebie

  • Możliwość pracy dodatkowej /dodatkowego zarobku / w dowolnym czasie
  • Szkolenia podstawowe przygotowujące do pracy oraz sesje doszkalające
  • Baza klientów
  • Materiały potrzebne do pracy
  • Wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania i efektów pracy (prowizyjne)
  • Życzliwe wsparcie i przyjazna atmosfera

Obszar terytorialny działania?

Dodatkowe informacje

  • wykształcenie min. średnie
  • wiek – mile widziane młode osoby w wieku pomiędzy 25 - 65 lat
  • podstawowe umiejętności komunikacyjne jak posługiwanie się programami MS Office
  • forma współpracy – rozliczenie umowę cywilno-prawna / zlecenie lub gotowość do rozliczeń w ramach działalności gospodarczej

Czy szukamy właśnie Ciebie?

Jeśli uważasz że tak to prześlij do nas swoje CV, żebyśmy mogli Cię trochę poznać. Do CV dodaj obowiązkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma doradczo- szkoleniowa w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń s... Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi