Konsultant do spraw obsługi klienta - doświadczeniem

NCC Polska Sp. z o.o.

38-400 Krosno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w call center, to zgarnij 500 zł netto (szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej).

Łączymy...

• ambitnych debiutantow z doświadczonym i specjalistami,

• zaangażowanych konsultantów z wymagającymi klientami,

• zadowolonych pracowników z sympatycznymi przełożonymi

Z nami zyskasz:

# atrakcyjny system wynagrodzeń

# elastyczne godziny pracy ( weekendy należą do Ciebie),

# szkolenia produktowe i sprzedażowe,

# pracę w nowoczesnym biurze, a przede wszystkim w miłej atmosferze.

Opis stanowiska:

# realizacja planów sprzedażowych,

# budowa długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Wystarczy żebyś:
# posiadał doświadczenie w obsłudze Klienta,
# lubił rozmawiać z ludźmi,
# podchodził do obsługi Klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany,
# chciał uczyć się nowych rzeczy,
# był skuteczny w realizacji założonych celów.

Nie czekaj ! Skorzystaj z szansy na rozwój!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

Pracujemy dla firmy nazwa.pl - największej polskiej firmy hostingowej i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie premie uzależnione od wyników w pracy
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing