Konsultant CRM / Analityk Systemowy

Hays Poland

Toruń, kujawsko-pomorskie

Hays Poland

Toruń
Toruń
NR REF.: 1101384

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego topowego Klienta - lidera rynku ochrony zdrowia- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant CRM

Location: Toruń (1-2 dni zdalnie)
Job type: Contract B2B

Zadania:
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu Microsoft Dynamics CRM.
  • Wsparcie w pozyskaniu wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych.
  • Prowadzenie analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemu CRM.
  • Udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu CRM oraz ich dokumentowanie.
  • Współpracę z zewnętrznymi dostawcami.
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT.
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – podczas tworzenia kodu czy testowania.
  • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu CRM
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Dynamics CRM od wersji 2015
  • Znajomość relacyjnych baz danych (preferowany MS SQL).
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętności komunikacji i pracy w grupie.
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji / dokumentu wymagań / analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania.
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

Co oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Praca pełna wyzwań
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Benefity: Multisport & Medicover
  • Elastyczność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland