Konsultant Contact Center

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
profesjonalna i kompleksowa obsługa telefoniczna nowych oraz obecnych Klientów (połączenia przychodzące)
przyjmowanie wniosków oraz reklamacji złożonych przez Klientów
udzielanie informacji dotyczących taryf, produktów, promocji oraz cenników
zawieranie, aneksowanie i rozwiązywanie umów z Klientami w odniesieniu do oferowanych produktów i usług

Wymagania:
biegłość w obsłudze komputera - znajomość pakietu MS Office
dobra dykcja i miły ton głosu
konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i rzetelność
wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
pracę po 8 h w przedziale godzinowym 7-19
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
niezbędne narzędzia pracy
możliwość rozwoju zawodowego
umowę o pracę
wynagrodzenie 2800 zł brutto + premie kwartalne

KONTAKT TEELFONICZNY:
883-993-302