Konsultant Contact Center - Gdańsk Centrum

FallWork Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Konsultant Contact Center

Miejsce pracy: Gdańsk, Wałowa

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku konsultanta będzie odpowiedzialna za:

kompleksowe udzielenie informacji klientowi i rozwiązywanie bieżących problemów czy spraw
udzielanie informacji o aktualnych pakietach, promocjach, ofertach dla stałych Klientów

Wymagania:
Wymagamy wykształcenia minimum średniego, poprawności wymowy,
Umiejętności komunikacyjne,
Umiejętności pracy w środowisku MS Office,
doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:
Wynagrodzenie podstawowe 3100 zł brutto/msc (przy pełnym wymiarze czasu pracy) + premie,
Pracę po 8 h dziennie w przedziale czasowym 7:00 - 19:00,