Konsultant Call Center - proj. TAURON

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz pracować dla jednego z największych dostawców energii elektrycznej w kraju - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy do Naszej jednostki w Gliwicach kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT CALL CENTER - proj. TAURON
Miejsce pracy - Gliwice (ścisłe centrum - siedziba firmy Tauron)

Pracownikom zapewniamy:
• umowę o pracę (podstawę wynagrodzenia) + system motywacyjny;
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
• wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń na każdym z etapów współpracy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów z osobami o różnych profilach osobowościowych;
• umiejętności pokonywania obiekcji w sposób odpowiedni do profilu Klienta;
• umiejętności oceny reakcji Klienta na prowadzoną rozmowę;
• umiejętności wyciągania wniosków z prowadzonych rozmów;
• minimum 6 miesięcy doświadczenia w Call Center.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 509-362-255

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki, innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing