KONSULTANT BIURA NUMERÓW (nie sprzedaż)

Work Service S.A.

61-743 Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: 61-743 Poznań

Opis stanowiska:
• Telefoniczna obsługa Klientów w zakresie udzielania informacji na temat numerów telefonów (TYLKO POŁĄCZENIA PRZYCHODZĄCE)

Wymagania:
• POZYTYWNE NASTAWIENIE - warunek konieczny :)
• KOMUNIKATYWNOŚĆ, dobra dykcja i miły głos
• DYSPOZYCYJNOŚĆ W WYMIARZE 3/4 etatu miesięcznie lub więcej
• Gotowość do pracy zmianowej w godz. 6-23
• ENTUZJAZM I ZAANGAŻOWANIE (bez względu na to ile masz lat) – w naszej Firmie doceniamy doświadczenie osób starszych, jak również zapał osób młodych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę kodeksowej lub jak wolisz umowa zlecenie
• Wynagrodzenie od 14,00 zł brutto rosnące wraz ze wzrostem posiadanych kompetencji + PREMIA KWARTALNA
• ZAWSZE terminową wypłatę
• WSPARCIE doświadczonych Pracowników – Konsultantów oraz Kierowników Zespołu w realizacji codziennych zadań
• Możliwość skorzystania z Karty MULTISPORT na preferencyjnych warunkach
• Praca w samym Centrum Poznania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.