Konsultant/Asystent ds. rozliczania projektów UE

Tomasz Piątek Consulting

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji rozliczeniowej projektów, w tym: sporządzanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań, weryfikacja dokumentów księgowych,
Pomoc w przygotowaniu dokumentacji postępowań ofertowych zgodnych z wytycznymi kwalifikowania wydatków w projektach,
Sporządzanie pism do instytucji oraz przygotowywanie wniosków o aneks,
Pozyskiwanie i gromadzenie informacji od klienta,
Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa projektów,
Pomoc w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej w zakresie pozyskiwania dofinansowania na realizację projektów,
Pozyskiwanie informacji rynkowych w zakresie opracowywanych projektów,
Pomoc w organizacji firmy.

Wymagania

Znajomość zasad finansowania projektów w perspektywie finansowej 2014-2020,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Znajomość podstawowych zagadnień księgowo-kadrowych,
Umiejętność interpretowania wytycznych, regulaminów, umów,
Rzetelność w wykonaniu zleceń, dokładność, terminowość,
Samodzielność w działaniu,
Zdolność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
Umiejętność redagowania pism,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych, w tym arkusza kalkulacyjnego,
Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma TPC została założona w roku 2012 i od tego czasu prężnie działa na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting