Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.
Oferta wyróżniona

KONSTRUKTOR

Zabrze, śląskie

Firma Dolecki

Opis stanowiska pracy

WAŻNE: Konieczna znajomość oprogramowania Autodesk Inventor.

Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie zajmować się konstruowaniem urządzeń prototypowych jak również będzie rozwijać istniejące w portfolio firmy maszyny i urządzenia. W jego pracy niezbędna będzie wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki siłowej czy też podstaw automatyki - ponieważ będzie wykorzystywał te systemy w projektowanych rozwiązaniach. Nie wymagamy jednak biegłej znajomości tych systemów – zapewniamy szkolenia i rozwój w tym zakresie.

Oferujemy:

  • nowoczesne, dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej, innowacyjnej firmy
  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ciekawe, ambitne projekty
  • interesujące wyzwania przy realizacji działań
  • udział w budowie urządzeń prototypowych
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych
  • umiejętność projektowania 3D
  • wysoko rozwinięta komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania

Rodzaj pracy: pełny etat

Rodzaj umowy: czas nieokreślony po okresie próbnym

Doświadczenie: wymagane

Minimalne wykształcenie: średnie zawodowe

Firma DOLECKI zajmuje się produkcją profesjonalnych maszyn przemysłowych, urządzeń... oraz linii produkcyjnych wykorzystywanych głównie przy produkcji świec, zniczy i przetwarzaniu surowców parafinowych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w tej branży, gwarantują rzetelną obsługę klienta, dostawę produktów najwyższej jakości oraz pełną, odpowiedzialną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Automatyka , Praca Inne