Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

KONSTRUKTOR

Zabrze, śląskie

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Udział w pracach zespołu projektowego odpowiedzialnego za prawidłowy dobór maszyn i urządzeń (pompy, wentylatory) do do wymagań klienta z branży energetycznej
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (w tym projektów pomp i wentylatorów)
  • Odpowiedzialność za projekty pompowni, symulacje komputerowe procesów z uwzględnieniem doboru pomp
  • Wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałowych oraz pozostałej dokumentacji
  • Modyfikacja istniejących dokumentacji
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych
  • Wsparcie techniczne klientów w zakresie doboru pomp i układów pompowych
  • Nadzór nad podwykonawcami w zakresie realizowanej dokumentacji technicznej
  • Bieżąca współpraca z członkami zespołu projektowego oraz innymi działami

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wżzsze techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn Przepływowych)
  • Mile widziane dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, SolidWorks
  • Znajomość techniki pompowej w tym: podstaw konstrukcji i doboru pomp
  • Umiejętność doboru napędów i przełożeń oraz materiałów konstrukcyjnych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny

Grupa Powen-Wafapomp SA jest największym w Polsce producentem pomp przemysłowych.... Jesteśmy nowoczesną firmą o całkowicie polskim kapitale, ze stabilną pozycją na rynku, ponad stuletnimi tradycjami i bogatym doświadczeniem.

Naszą misją jest rozwój techniki pompowej umożliwiający oferowanie odbiorcom rozwiązań optymalnych pod względem technicznym i ekonomicznym oraz przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, dla których technika pompowa to prawdziwa pasja. Wielu naszych pracowników wywodzi się rodzin związanych z firmą od kilkudziesięciu lat. Oprócz wieloletniej tradycji naszym atutem jest rozwój nowych konstrukcji. W firmie pracuje stale 40 konstruktorów wyposażonych w najnowsze technologie projektowania. Współpracujemy także z wieloma znakomitościami polskiej nauki. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w pełni wyposażonymi stacjami prób. Stale inwestujemy w nasze zaplecze produkcyjne, serwisowe i logistyczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji