Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • projektowanie konstrukcji stalowych
  • projektowanie konstrukcji aluminiowo-szklanych
  • projektowanie fasad wentylowanych
  • projektowanie fasad całoszklanych
  • praca przy dużych, ambitnych projektach inżynierskich
  • ustalenia z Inwestorem, Architektem oraz Wykonawcą

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych
  • znajomość fasadowych systemów aluminiowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów wykonawczych oraz warsztatowych
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz programów wspomagających projektowanie konstrukcji np.: RM-WIN, SPECBUD, ROBOT.
  • samodzielność i zaangażowanie w ramach powierzonych zadań
  • komunikatywność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • udział w ambitnych i ciekawych projektach (krajowych i zagranicznych)
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • dobre warunki zatrudnienia
  • szkolenia

Prezentacja firmy

Firma WB PROJECT sp. z o.o. sp.k. oferuje usługi z zakresu projektowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria