Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. zajmująca się produkcją oraz projektowaniem podkonstrukcji aluminiowej pod elewacje wentylowane szuka osoby na stanowisko Konstruktora.

Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku polskim w swojej dziedzinie
- uczestnictwo w ciekawych projektach elewacyjnych w Polsce oraz za granicą
- elastyczne godziny pracy
- udział w tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań projektowych
- miłą atmosferę pracy

Główne obowiązki:
- wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych podkonstrukcji aluminiowej
- wsparcie techniczne działu handlowego
- konsultacje konstruktorskie z zespołem projektowym
- czynny udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów (współpraca z Działem Badań i Rozwoju)

Wymagania

Wymagamy:
- uprawnienia w dziedzinie konstrukcyjno-budowlanej
- umiejętność projektowania 3D
- znajomość języka angielskiego

Mile widziane będzie również doświadczenie w branży elewacyjnej/aluminiowej.

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria