Soning Sp. z o.o.

Świadczymy usługi inżynierskie z zakresu projektowania maszyn dla przemysłu. Głównymi klientami biur konstrukcyjnych SONING są klienci z branży Automotive, zarówno krajowi jak i zagraniczni. Projektami zajmujemy się kompleksowo od projektowania do uruchomienia maszyn w klienta.

Konstruktor

Od: Soning Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rybnik

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku budowa maszyn lub pokrewne,
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora (mile widziane).
  • Dobra, praktyczna znajomość oprogramowania CAD,
  • Znajomość programu Catia V5 będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych i opracowywaniu dokumentacji dla branży motoryzacyjnej będzie mile widziane,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”,
  • Gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji nowych projektów,
  • Udział w projektach dla światowych liderów branży automotive,
  • Tworzenie dokumentacji 3D oraz 2D,
  • Konstruowanie maszyn montażowych, produkcyjnych wg. wytycznych klienta.
  • Wyjazdy do klientów.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
  • Koleżeńską atmosferę pracy wśród młodych i ambitnych ludzi.

Kontakt:

Prosimy o przesyłanie Aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj"

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 600-168-409