Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1462

Obowiązki:

Współpraca z klientami firmy -ustalanie szczegółów konstrukcyjnych zamówienia, opracowywanie ofert dla klientów na maszyny i urządzenia, sporządzenie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu, przygotowanie dokumentacji konstrukcji 3D/2D i nadzór nad procesami jej wdrażania, wykonywanie rysunków wykonawczych części maszyn i urządzeń, sporządzanie i weryfikacja dokumentacji technicznej, odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów, analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia oraz funkcjonalność, dokonywanie oceny ryzyka projektowanych maszyn i urządzeń, kierowanie projektami od koncepcji po uruchomienie, nadzór nad wykonaniem opracowanego projektu w procesie produkcji, współpraca z innymi działami firmy pracującymi nad danym produktem.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny, budowa maszyn), doświadczenie w przemyśle maszynowym mile widziane, biegłość w posługiwaniu się pakietem Microsoft Office, znajomość oprogramowania specjalistycznego AutoCAD (preferowany Autodesk Inwentor), prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 28, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy