Konstruktor

HRK S.A.

Olsztyn, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy oferującej rozwiązania dla branży inżynierii procesowej poszukujemy osób na stanowisko:

KonstruktorMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Projektowanie urządzeń dla przemysłu spożywczego,
  • Uczestnictwo w uruchomieniach i montażach linii produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie problemów podczas awarii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży spożywczej,
  • Znajomość programów Autodesk Inventor oraz AutoCAD.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.