Opis stanowiska pracy

REDOS TRAILERS zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem nadwozi pojazdów użytkowych i przyczep. Konstruujemy nowoczesne zabudowy ciężarowe w dwóch głównych odmianach: plandeka i nadwozia kontenerowe oraz produkujemy własne przyczepy.

W związku z rozwojem swojego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • wykonywanie projektów konstrukcyjnych (opracowanie dokumentacji technicznej, analiza wytrzymałościowa produktów, dobór materiałów zgodnie z obowiązującymi normami i homologacjami);
  • nadzór nad budową prototypów;
  • homologację wytworzonych produktów;
  • nadzór nad poprawnością i terminowością prowadzonej dokumentacji;
  • wdrażanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych;
  • współpracę z działem produkcji i zewnętrznymi partnerami;
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i dostawców podzespołów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego z zakresu mechaniki, budowy maszyn;
  • doświadczenia w samodzielnym wykonywaniu projektów konstrukcyjnych;
  • umiejętności obsługi komputera i pakietu Office;
  • umiejętność projektowania 3D i tworzenia rysunków 2D;
  • znajomości rysunku technicznego;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • inicjatywy i kreatywności w zakresie tworzenia nowych rozwiązań;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • środowisko pracy oraz narzędzia sprzyjające inicjatywie i podnoszeniu kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej;
  • współpracę z dynamicznym i nastawionym na rozwój zespołem.

Prezentacja firmy

REDOS TRAILERS zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem nadwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Budownictwo / Praca na budowie