Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

KONSTRUKTOR

Narew, podlaskie

Pronar Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mechanika i budowa maszyn, elektronika, wydziały elektryczne)
  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomości programów AutoCAD, lub Solid Edge.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w tym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej)
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole projektowym
  • prawo jazdy kat. B

Oferowane warunki:

  • Praca w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość budowania doświadczenia w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w tej części kraju

Firma PRONAR Sp. Z o.o. jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce i na świecie.... Jesteśmy również największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Energetyka , Praca Inne