Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Konstruktor

Miejsce pracy: Łowyń

Zakres zadań i uprawnień:

  • wykonywanie inwentaryzacji budowlanej
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • wykonywanie obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych,
  • wykonywanie rysunków dla danych projektów,
  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby produkcyjne,
  • stała współpraca z zespołem zlokalizowanym w Szwecji i Wykonawcą danego projektu,
  • wykonywanie rysunków montażowych wszystkich elementów budowy;

Wymagania:

  • wykształcenie min. wyższe (inżynieria mechaniczna lub pokrewne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3-5 lat,
  • znajomość programów: AutoCad, Inventor, SolidWorks;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • pakiet dodatków,
  • możliwości rozwoju,
  • szkolenia i wyjazdy służbowe.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: 03/01/2019/ARC/KB/K
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.