Konstruktor

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z obszaru nowych technologii, uznany pracodawca na rynku łódzkim, dla którego poszukujemy osoby na stanowisko:

KonstruktorMiejsce pracy: Łódź
ZADANIA:
Projektowanie nowych produktów oraz ich elementów
Prowadzenie projektów w obszarze konstrukcji
Proponowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych na podstawie analizy wyników testów, pomiarów i raportów
Modelowanie w 3D przy wykorzystaniu oprogramowania NX
Udział we wdrażaniu nowych modeli we współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy
Współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe techniczne
Kilkuletnie doświadczenie w dziale konstrukcji, inżynierii lub rozwoju
Praktyczna wiedza w zakresie konstruowania elementów z tworzyw sztucznych
Mile widziane doświadczenie w obszarze urządzeń przepływowych oraz wiedza z zakresu mechaniki płynów
Umiejętność modelowania w dowolnym systemie CAD
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

OFERUJEMY:
Interesującą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i stałego podnoszenia kwalifikacji
Stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku
Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych min. opiekę medyczną, pakiet sportowo-kulturalny oraz dofinansowanie do posiłków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.