Opis stanowiska pracy

INMED-Karczewscy:

Firma z ugruntowaną pozycją lidera na rynku polskim i prężnie rozwijająca eksport z siedzibą w Krępicach koło Wrocławia, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją wyrobów medycznych oraz instalacji gazów medycznych poszukuje kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Krępice /k. Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie dokumentacji rysunkowej dla klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie opracowywanej dokumentacji
  • Koordynowanie prowadzonych przez siebie projektów
  • Raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość program Autodesk INVENTOR
  • Mile widziane doświadczenie na wymienionym lub podobnym stanowisku,
  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność,
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem.

INFORMACJE O PROCESIE REKRUTACJI:

Nadesłanych ofert nie zwracamy,

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami,

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.)

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w przyszłych rekrutacjach prosimy w przysłanym CV zawrzeć poniższą klauzulę, dzięki której będziemy mogli skontaktować się z Panią/Panem w czasie przyszłych rekrutacji, co zwiększy Pani/Pana szanse na zatrudnienie: „Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.”

DANE OSOBOWE

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k. (dalej: my). Mamy swoją siedzibę w Krępicach przy ul. Kwiatowej 32 A, 55-330 Krępice. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie kodeks pracy. Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji. Jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, będziemy mieli prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych. Nikomu nie będziemy udostępniać Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody. Będziemy przekazywać dane wyłącznie trzem grupom: osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie, innym odbiorcom danych, np. podmiotom udzielającym świadczeń medycznych organizującym motywacyjne programy sportowo-rekreacyjne, zakładom ubezpieczeń, podmiotom zarządzającym flotą samochodową. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponieważ podstawą przetwarzania danych może być wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO/UPODO.

Prezentacja firmy

Firma INMED-Karczewscy istnieje od 1996 roku. Jesteśmy specjalis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Inne