Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1199

Obowiązki:

Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobów gotowych. Tworzenie specyfikacji technicznej pod zapytania ofertowe. Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktów firmy. Tworzenie list materiałowych (BOM). Realizacja zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne). Znajomość programów konstrukcyjnych: SolidWorks. Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji technicznej. Biegła znajomość rysunku technicznego. Umiejetność pracy w grupie. Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się. Zdolności analityczne i organizacyjne, kreatywność. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Katowicka 8A, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy