Opis stanowiska pracy

Firma budowlana , o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w Generalnym Wykonawstwie budynków biurowych i mieszkalnych , w związku z dynamicznym rozwojem , poszukuje pracowników na stanowisko Konstruktor.

Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, interesującą pracę w rozwijającej się firmie, miłą atmosferę

Wymagania

  • Projektowanie budynków biurowych,
  • Pełnienie funkcji koordynatora projektów i opracowań branżowych,
  • Pełnienie nadzoru autorskiego nad projektami,
  • Przygotowanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie konstrukcji budynków
  • Opracowanie ekspertyz technicznych konstrukcji budynków

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia projektowo konstrukcyjne budowlane bez ograniczeń
  • Praktyczne doświadczenia w projektowaniu budynków biurowych, mieszkalnych
  • Doświadczenia w kontaktach z urzędami – warunki zabudowy
  • Doświadczenia przy opracowaniu konstrukcji budynków biurowych, mieszkalnych

Wymagania

Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budynków wielokondygnacyjnych

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria