Hays Poland

Konstruktor

Katowice
Konstruktor
Katowice
NR REF.: 1091591

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją maszyn dla czołowych dostawców z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Konstruktor

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie modeli 3D (głównie konstrukcje spawane, elementy stalowe)
  • Codzienna praca w programie Solid Edge
  • Przygotowywanie rysunków i dokumentacji technicznej 2D
  • Tworzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Wsparcie działu technologicznego oraz sprzedaży w zakresie projektowania

Wymagania:
  • Umiejętność obsługi programów CAD – Solid Edge lub Catia oraz AutoCAD
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferta:
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów (projekty maszyn jednostkowych, pod klucz) w rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy