Opis stanowiska pracy

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produkowanych wyrobów,
  • Analiza i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej
  • Koordynacja działań konstrukcyjno-badawczych w zakresie przygotowania i uruchamiania nowych i modernizowanych wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe politechniczne: Mechanika i budowa maszyn
  • Bardzo dobra znajomość programu SolidWorks,
  • Znajomość programów Solid Works Composer, Corel Draw, Photo Corel, AutoCad będzie dodatkowym atutem,
  • Sumienność i zaangażowanie w realizacji powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca