Hays Poland

Konstruktor

Grodzisk Mazowiecki
Konstruktor
NR REF.: 1159290

Naszym klientem jest jedna z polskich, dobrze znanych firm, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, mających zastosowanie, m.in. w ogrodnictwie. Nasz klient posiada nowoczesny park maszynowy, w którym na co dzień odkrywane są nowe możliwości produkcyjne. To sprawia, że firma dysponuje zarówno produkcją własnych wyrobów oraz wyrobów na życzenie klienta. W związku z obecnie prowadzonymi projektami, poszukujemy osoby zainteresowanej rolą Konstruktora. Dedykowanym miejscem pracy jest woj. mazowieckie.

Zadania:

  • Projektowanie całkowicie nowych produktów oraz modyfikacje już istniejących;
  • Czynny udział w tworzeniu założeń koncepcyjnych dla nowych wyrobów;
  • Projektowanie form rozdmuchowych i wtryskowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i rysunków wykonawczych oraz nadzór nad nimi;
  • Rozwiązywanie pojawiających się podczas produkcji problemów technicznych;

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Praktycznej wiedzy w zakresie konstruowania technologicznych elementów z tworzyw sztucznych;
  • Umiejętność tworzenia oraz czytania rysunków technicznych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
  • Umiejętność projektowania w programie CAD (Solid Edge, Solid Works lub innym);
  • Praktyczna wiedza w zakresie technologii wtrysku i wytłaczania z rozdmuchem;

Firma poszukuje osoby zaangażowanej, posiadającej praktyczne doświadczenie oraz chęć do prowadzenia samodzielnych projektów. W zamian nasz Klient oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet szkoleń produktowych i projektowych. Daje również możliwość reprezentowania firmy na targach i spotkaniach branżowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy