Konstruktor

AIC S.A.

Gdynia, pomorskie

AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Gdynia

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor

Opis stanowiska pracy:

Zatrudniona osoba będzie brała czynny udział w pracach konstrukcyjnych związanych z budową prototypów nowych produktów, a jej zadania będą obejmować m.in.:

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej prototypów wymienników ciepła
  • Pełnienie nadzoru konstruktorskiego nad budową prototypów
  • Uczestnictwo w testach wymienników ciepła oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji prototypów w zgodności z potrzebami naszych klientów oraz możliwości produkcyjnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci po kierunkach energetyka cieplna, chłodnictwo i klimatyzacja, technika cieplna, maszyny przepływowe, wymiana ciepła)
  • Doświadczenie w pracy jako konstruktor (preferowani kandydaci z doświadczeniem przy projektowaniu wymienników ciepła, urządzeń ciśnieniowych, kotłów grzewczych lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych)
  • Obsługa programów do projektowania przestrzennego 3D (mile widziana znajomość Creo – Proengineer)
  • Mile widziana znajomość przepisów budowy urządzeń ciśnieniowych wg PED i/lub ASME
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego pozwalającej na czytanie dokumentacji technicznej i korespondencji z klientami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet medyczny dla Pracownika i jego rodziny
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwa w szkoleniach
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, z innowacyjnymi produktami oraz nowoczesnymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.