Opis stanowiska pracy

• projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D i 3D,
• współpraca z klientem,
• standaryzacja produktów,
• koordynacja prowadzonych projektów,
• samodzielne projektowanie narzędzi, form, oprzyrządowania, części maszyn i urządzeń. Współpraca z programistą w zakresie programowania CAM
• opracowywanie projektów technicznych i konstruowanie stolarki produkcyjnej
• tworzenie dokumentacji technicznej/produkcyjnej
• monitorowanie procesu realizacji projektów na poziomie produkcji i montażu

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• doświadczenia na podobnym stanowisku,
• bardzo dobrej znajomości programu SolidWorks,
• dobrej znajomości programu AutoCad,
• bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
• znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje pisemną i telefoniczną,
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzanie czasem,
• dokładność i dbałość o szczegóły,
• odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz zaangażowanie,
• dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

www.zselement.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne