KONSTRUKTOR WIĄZEK

AC S.A.

Białystok, podlaskie

AC S.A.
AC S.A. specjalizuje się w produkcji samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Naszymi atutami są wiedza, ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pasja naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy liderem w produkcji instalacji autogazowych na rynku polskim i liczącym się eksporterem na rynkach światowych.

Obecnie do Pionu Badań i Rozwoju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Region:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub średnie: elektrotechniczne
  • znajomość elektrycznej instalacji samochodu
  • praktyczna znajomość tworzenia dokumentacji za pomocą programów CAD (np.:AutoCAD, MegaCAD, T-Flex CAD)
  • doświadczenie w projektowaniu na podobnym stanowisku
  • wiedza z zarządzania projektami
  • zainteresowanie i otwartość na nowe dziedziny zastosowania elektrotechniki
  • zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie i wykonywanie kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów
  • nadzór nad konstrukcją wyrobów w bieżącej produkcji
  • udoskonalanie konstrukcji produkowanych wyrobów

OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia sukcesu spółki notowanej na GPW
  • Pracę opartą o wysokie standardy biznesowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Motywującą atmosferę pracy
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Dofinansowanie do karty sportowej
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.