Konstruktor wiązek elektrycznych

Hays Poland

Śląskie, śląskie

Hays Poland

Śląskie
Śląskie
NR REF.: 1110304

Dla mojego Klienta - firmy ulokowanej na terenie województwa śląskiego, poszukuję osób na stanowisko Konstruktora wiązek elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac projektowych wiązek elektrycznych
  • rozwijanie nowych koncepcji
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • współpraca z innymi oddziałami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu wiązek elektrycznych
  • Wykształcenie wyższe (obszary: mechaniczny, elektryczny, elektroniczny)
  • Mile widziana znajomość programów: Catia, E3Cable, Siemens NX
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę w międzynarodowym stanowisku
  • Liczne szkolenia i kursy
  • Pakiet benefitów
  • Elastyczny czas pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy