Konstruktor urządzeń dźwigowych/konstrukcji stalowych

Sursum Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Całościowe projektowanie urządzeń dźwigowych – linowych, hydraulicznych i innych,
• Projektowanie konstrukcji szybów stalowych i konstrukcji pomocniczych.

Oferujemy
• stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt długoterminowy,
• ciekawą i rozwijającą pracę na dogodnych i elastycznych warunkach,
• pracę przy ciekawych, nietypowych projektach wykonywanych na zamówienie,
• możliwość pracy w zespole specjalistów,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
• narzędzia pracy,
• system premiowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferty z informacją o oczekiwanej wysokości wynagrodzenia i preferowanymi zasadami współpracy prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja(at)sursum-windy.com

Wymagania

Wymagania:
• biegła znajomość Solidworks 3D
• ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn, i konstrukcji stalowych,
• wiedza z zakresu elektromechaniki,
• wskazane praktyczne doświadczenie ogólnobudowlane / mechaniczne.
• dodatkowym atutem będzie kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i w branży,
• a także znajomość rynku dostawców w branży,

Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Prezentacja firmy

Projektujemy windy na zamówienie. Od jednoosobowych do teatralnych. Pano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca