Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0538

Obowiązki:

wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej,
projektowanie nowych rozwiązań zabezpieczenia elementów w pojemnikach, tworzenie wizualizacji nowych projektów, przetwarzanie nowych rozwiązań technicznych w prototypy i wzory, weryfikacja dokumentacji technicznej, zgodności procesu technologicznego,
bezpośredni nadzór inżynierski nad realizowanymi projektami, przebiegiem produkcji i wsparcie techniczne
pracowników, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz definiowanie działań naprawczych i korygujących.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - techniczne. Umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów technicznych, kreatywność, zdolności analityczne, wiedza na temat procesu i organizacji produkcji, gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność w wykonywaniu działań, umiejętność obsługi programów projektowych.

Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy