Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.
Oferta wyróżniona

Konstruktor - Technolog

Szczecin, zachodniopomorskie

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.

Opis stanowiska pracy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy z długoletnią tradycją w branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM
  • Projektowanie precyzyjnych elementów mechanicznych
  • Projektowanie procesów technologicznych i oprzyrządowania obróbkowego
  • Współpraca z pracownikami działu produkcji, działu handlowego i kontroli jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, wyższe w zakresie technologii mechanicznej, konstrukcji maszyn lub pokrewne
  • Gruntowne rozumienie procesów obróbki skrawaniem i budowę maszyn
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość miernictwa mechanicznego stosowanego w obróbce skrawaniem i obróbce elektroerozyjnej
  • Wiedza na temat gatunków stali i możliwości ich obróbki cieplnej
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Excel
  • Miele widziana znajomość Pro ENGINEER
  • Język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność i innowacyjne myślenie
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o... wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

Doświadczenie UniKadr'u potwierdzają skutecznie działający, rekomendowani przez nas specjaliści wielu działów: personalnych, finansowo-księgowych, informatycznych, marketingu, handlowych, logistyki, administracji i obsługi klienta, zarządzania produkcją, inwestycji i rozwoju.

Dzięki pracy dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw przede wszystkim z Pomorza Zachodniego, bardzo dobrze znamy rynek pracy tego regionu, a zdobywane doświadczenia z tak różnych branż wykorzystujemy na korzyść naszych Klientów, przestrzegając zawsze zasady poufności.

Podstawą w kontaktach UniKadr'u z klientem jest wiedza, jakie są jego oczekiwania oraz potrzeby. Dlatego pracujemy interdyscyplinarnie - w naszym zespole są psycholodzy socjolodzy, humaniści, inżynierowie i ekonomiści. Umożliwia to wszechstronną i skuteczną realizację projektów.

Wysokie wymagania naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy organizacją uczącą się - systematycznie dostosowujemy nasze możliwości do ich potrzeb i oczekiwań.
Naszym celem jest długofalowa, kompleksowa obsługa firm w zakresie Doradztwa Personalnego, a zadowolenie Klientów utwierdza nas w przekonaniu o właściwym kierunku naszych działań.

Właściwie dobrani, skutecznie motywowani i odpowiednio szkoleni pracownicy - to gwarancja sukcesu przedsiębiorstwa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Inne , Praca Praca na produkcji , Praca Automatyka